in , ,

Fintech Dünyasının Digital Money Zirvesi

Geleneksel hale gelen Digital Money&Fintech Awards buluşmasında, kamu, fintech, finans ve startup ekosisteminin liderleri bir araya geldi. Papara’nın ana sponsorluğunda düzenlenen zirvede, Birleşik Ödeme, Colendi, DGPays, iyzico, Mastercard, Multinet Up, Sipay ve Tam Finans sponsorluk desteği sağladı. Panel ve sunumların ardından “Sektörün Büyükleri”, “Hızlı Büyüyenleri” ve “Yılın En Yenilikçi Ürünü” ödülleri verildi.

Fintech-Dünyasının-Digital-Money-Zirvesi

Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Avşar Gürdal, “Ödeme Sistemlerindeki Son Trendler”i anlattı.

 

Fast Company Türkiye Kurucusu M. Rauf Ateş, etkinliğin açılış konuşmasını yaptı.

 

Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkan Yardımcısı Necip Fazıl Kaymak, Talat Yeşiloğlu’nun sorularını yanıtladı.

 

“Hızlı Büyüyenler” başlıklı oturumun katılımcıları (soldan sağa): Semih Muşabak (Sipay CEO), Nihat Narin (Belbim GM), Hakan Karamanlı (Tam Finans CEO’su), Bulut Arukel (Figopara YKÜ), Ali Emre Sever (Multinet Up CEO) ve Merve Zabcı (Logo Ventures CEO).

 

“Yeni Dönem Hesapları” başlıklı panelin konuşmacıları (soldan sağa): Sezin Erken (DgPays GMY), Onur Doğruer (Iyzico CPO), Emel Arseven (Aköde CEO), Jason Lau (Colendi Ventures), Adem Aykın (Birleşik Ödeme Türkiye Ülke Müdürü) ve Fast Company Türkiye Yazı İşleri Müdürü Mehtap Demir.

 

“Bankacıların Ajandası” başlıklı oturumu yöneten Levent Erden’in (sağ başta) konukları GarantiBBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Pelin Batu, Fibabank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ve Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan oldu.

 

Etkinliğin ana sponsoru Papara’nın CEO’su Emre Kenci, “Fintech Sektöründe Fark Yaratmak” başlıklı sunumu yaptı…

 

“Yılın En Yenilikçi Ürün” ödüllerini sahiplerine M. Rauf Ateş takdim etti.

 

Konuşma, sunum ve panellerin ardından ödüller dağıtıldı. Hızlı Büyüyenler kategorisindeki şirketler ödüllerini Mehtap Demir’den aldı.

 

Sektörün Büyükleri kategorisi liderlerinin ödüllerini Talat Yeşiloğlu verdi.

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CEO-Council’dan-İnovasyon

CEO Council’dan İnovasyon & Büyüme Zirvesi

cmo-larin-2023-etkinlik-ajandasi

CMO’ların 2023 Ajandası