in , ,

Teknoloji dünyasının “Dijital dönüşüm” buluşması

Teknoloji dünyasının liderleri ‘dijital dönüşümü’ konuşmak için Fast Company Türkiye’nin zirvesinde buluştu. Logo Yazılım’ın ana sporsorluğunda gerçekleşen Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde iş liderleri; teknolojide yeni trendleri, dijitalleşmenin kaçınılmazlığını ve geleceği konuştu. Fiziki ortamda düzenlenen zirvede; HP Enterprise, Intel, Bulutistan, CBOT, Eclit, Hepsiburada.com, Lumnion, SoftwareOne ve Deutsche Telekom co-sponsorluk desteği sağladı.

teknoloji-dunyasinin-dijital-donusumu

Fast Company Türkiye’nin kurucusu M. Rauf Ateş, açılış konuşmasında zirvenin içeriğini anlattı.

 

Etkinliğin “Fark Yaratanlar” başlıklı oturumun konuşmacıları (Soldan sağa): Doğa Pekdemir (SoftwareOne COO), Çiler Ay (CBOT kurucusu), Deutsche Telekom Türkiye Genel Müdürü Sinan Kılıçoğlu, Erman Karaca (TFI Tab Gıda Yatırımları CTO), Gökhan Gençtürk (Bulutistan YKÜ) ve Levent Kızıltan (TÜBİSAD Başkanı).

 

Yıldız Holding Bilgi Teknolojileri Başkanı Gül Erol’un yönettiği “CEO Ajanda” başlıklı panelde, (soldan sağa): Buğra Koyuncu (Logo Grup CEO), Burak Aydın (Amazon Web Services Türkiye GM), Evren Ballı (Eclit Co-CEO) ve Güngör Kaymak (HPE CEO) ajandalarındaki öncelikleri paylaştı.

 

Etkinliğin ana sponsoru Logo Group CEO’su Buğra Koyuncu, açılış konuşması yaptı.

 

Hepsiburada.com CTO’su Alexey Shevenkov, e-ticarette yapay zeka ve makine öğrenmesi üzerine katılımcılara sunum yaptı.

 

Türkiye’nin ilk unicorn yazılım şirketi Insider’ın kurucusu Hande Çilingir, Next Akademi’nin kurucusu Levent Erden’in sorularını yanıtladı ve dünyadaki gelişmeleri paylaştı.

 

Lumnion CEO’su Cenk Tabakoğlu, sigortacılıkta yapay zeka dönüşümü ve fiyatlamada fark yaratma üzerine katılımcılara sunum yaptı.

Zirve’de görüşlerini paylaşan konuşmacıların dile getirdiği ortak konuların başında; Türkiye’de bilişim pazarındaki büyümenin yetersiz olduğu ve sektör oyuncularının önünde bir büyük bir potansiyel olduğu görüşüydü…

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kadin-liderlerin-donusum-bulusmasi

Kadın liderlerin ‘Dönüşüm’ buluşması

yenibir-lider-dernegi

YeniBirLider Derneği 10’uncu yaşını kutladı