in , ,

Kadın liderlerin ‘Dönüşüm’ buluşması

Fast Company ve dünyanın önde gelen danışmanlık şirketi Simon-Kucher Partners, iş dünyasının öncü kadınlarını “Dönüşüm Liderleri” zirvesinde buluşturdu. Fiziki ortamda yoğun katılımla gerçekleşen; Yönetim Kurulunda Kadın, Wetech ve Yeniden Biz derneklerinin de desteklediği bu Zirvede “dijital dönüşüm”, “sürdürülebilirlik” ve “işte dönüşüm” konuları ele alındı.

kadin-liderlerin-donusum-bulusmasi

“İşte Dönüşüm” başlıklı panelden… (Soldan sağa) Öykü Elmas (Simon-Kucher Partners Direktörü), Ayşe Güçlü Onur (Egon Zehnder Türkiye GM), Güliz Öztürk (Pegasus CEO), Meltem Kalender (Yenidenbiz YKÜ), Nilgün Keleş (Sertrans YKB) ve Özlem Vergon (Şişecam (CSO).

 

Simon-Kucher Partners Ortağı Cem Balıkçıoğlu’nun yönettiği “Sürdürülebilirlikte Dönüşüm” başlıklı panelin konuşmacıları; Arzu Aslan Kesimer (Yıldız Ventures YKÜ), Berna Akyüz Öğüt (LC Waikiki Mağazacılık Genel Müdürü) ve Ebru Dildar Edin (SKD Türkiye YKB) oldu.

 

Fast Company Türkiye’nin kurucusu Rauf Ateş, kadın liderlere “hoş geldiniz” konuşması yaptı.

 

Teknolojide Kadın Derneği Başkanı Zehra Öney’in yönettiği panelin konuşmacıları, (soldan sağa) Başak Taşpınar Değim (Armut CEO), Didem Duru (Cisco Türkiye CEO) ve Işıl Hasderim (Dell Türkiye CEO) ve Nihan Çolak Erol (Enuygun.com COO) oldu.

 

Kadın liderler, yeni dönemde değişime hızlı ayak uydurabilmek için yetenekli insan kaynağına ulaşma, çeşitlilik ve kapsayıcılık konularının da gündemin üst sıralarında yer aldığını söyledi.

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

girisimcilerin-ekosistemi

Girişimcilik ekosistemi Startup Day’de buluştu

teknoloji-dunyasinin-dijital-donusumu

Teknoloji dünyasının “Dijital dönüşüm” buluşması