in , ,

UPTION gelişmeye devam ediyor!

UPT’nin geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturduğu uygulaması UPTION her geçen gün gelişmeye devam ediyor. 176 ülkeye, dünya nüfusunun %95’ine para transferi imkanı sağlayan UPTION uygulaması çok yakında yepyeni ve kullanıcı dostu bir ara yüzle güncelleniyor.

Uption-gelişmeye-devam-ediyor!

Daha önce Türkiye’de yaşayıp bir banka hesabı sahibi olamayan yabancı uyruklu kişilere USD, EUR ve TL cinsinden hesap açan ve kişiye özel IBAN ile bu sorunu ortadan kaldıran UPTION, artık bu kitleye tüm dünyada kullanabilecekleri UPTION Kart’ı da hizmete sunarak büyük bir adım daha atıyor.

UPTION Kart ile Türkiye ve tüm dünyada harcama yapılabiliyor, tüm ATM’lerden para çekilip/yatırılabiliyor. Ayrıca UPTION Kart anlık olarak USD, EUR veya TL hesaplarına bağlanabiliyor ve bu sayede yurt dışında kartla alışveriş yaparken oluşacak olan kur farkından müşterilerini koruyor. Eğer sadece döviz hesaplarınızda bakiye bulunuyor ve Türkiye’de harcama yapmanız gerekiyorsa bunu da dert etmenize hiç gerek kalmıyor, UPTION çok uygun kurlar ile döviz hesaplarınızdan TL harcama yapmanıza imkan sağlıyor.

Hem fiziksel hem de sanal kart olarak kullanıcılara sunulacak olan UPTION Kart ile kullanıcılar uygulama üzerinden anında sanal kartlarını aktif ederek dilediği gibi kullanmaya başlayabiliyor.

Yenilikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor! UPTION Kart ile birlikte hizmete sunulacak olan SEPA IBAN özelliği sayesinde UPTION müşterileri artık Avrupa’da bir IBAN sahibi olabilecek ve bu IBAN sayesinde Avrupa’dan tahsilat yapmak daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve ucuz şekilde gerçekleşecek. Söz konusu IBAN ile Avrupa’daki tüm ülkelerden tahsilat yapılabilecek.

Yeni ara yüzünü ve ürünlerini kullanıcılar ile buluşturduktan sonra daha büyük hedeflere doğru ilerleyecek olan UPTION yeni iş birlikleriyle, ABD’deki ve Çin’deki banka hesaplarına para transferi imkanının yanında Azerbaycan ve Özbekistan ülkelerinde tüm kartlara para transferi hizmetini sunmayı hedefliyor.

Her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam UPTION, yepyeni ürünleri ve fonksiyonları ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

ADVERTORIAL

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CEO’lar-Jeopolitik-Riskleri-Nasıl-Yönetmeli-

CEO’lar Jeopolitik Riskleri Nasıl Yönetmeli?

pegasus'u-bir-sonraki-asamaya-tasıyacagiz

“Pegasus’u bir sonraki aşamaya taşıyacağım”