in , ,

Dakikada 100 sayfa basabilen ofis canavarı

Epson’un WorkForce Enterprise WF-C21000 modeli, yüksek performansı düşük maliyetlerle sunarak ofislerin baskı, tarama, kopya ve faks ihtiyacının tamamını tek noktadan karşılayabiliyor. Dakikada 100 sayfalık yüksek bir hıza sahip model, mürekkep tankını değiştirmeden 100 bin sayfa siyah-beyaz veya 50 bin sayfa renkli baskı yapabiliyor.

epson-WorkForce

Epson, yüksek performansı düşük maliyetlerle birleştiren ultra hızlı, çok fonksiyonlu yazıcısıyla ofiste kuralları yeniden yazıyor. Epson WorkForce Enterprise WF-C21000 modeli, dakikada 100 sayfaya varan baskı hızıyla olağanüstü bir performans sunuyor.

Isınmasını beklemeye gerek yok

WF-C21000, ofislerin baskı, tarama, kopya ve faks ihtiyacının tamamını tek noktadan karşılıyor. Güvenilir, az bakım gerektiren bu 4’ü 1 arada cihaz, lazer modellerine kıyasla ileri düzey sürdürülebilirlikle performans ve üstün görüntü kalitesi sunuyor. WorkForce Enterprise WF-C21000, dakikada 100 sayfa basarken 4,9 saniyelik hızlı ilk kopya çıkış süresiyle rakiplerinden ayrılıyor. Epson Isısız Hassas Çekirdek Teknolojisi, çalıştırıldığında veya uyku modundan çıkarıldığında hazır hale gelmesi için sıcaklık gerektirmiyor. Bu da enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor. Bu, Epson’un Isısız mürekkep püskürtmeli yazıcılarının, lazer teknolojisine kıyasla daha hızlı ilk baskı hızı sunmasını sağlıyor.

Epson WorkForce Enterprise WF-C21000, mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 100 bin sayfa siyah-beyaz baskı yapabiliyor.

Tasarruflu ve çevreye saygılı

WF-C21000, mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 100 bin sayfaya kadar siyah beyaz veya 50 bin sayfaya kadar renkli baskı yapabiliyor. Bu, aynı zamanda kullanıcı müdahalesine de daha az ihtiyaç duyulması anlamına geliyor. Daha az sarf malzemesi gerektiğinden, daha az atık çıkarıyor. Çok düşük güç tüketimi sayesinde, baskı işlemlerinin çevre üzerindeki genel etkisini de önemli ölçüde azaltıyor.

22,7 cm’lik ekranla geliyor

WF-C21000 modeli, kitapçık sonlandırıcı ve delgeç seçenekleri gibi özelliklerle gelişmiş son işlem yeteneği sunuyor. 5 bin 350 sayfaya kadar yüksek kağıt kapasitesi ile üretkenliği daha da artırırken verimlilik için mevcut bilgi teknolojileri altyapısına çeşitli yazılım çözümleriyle entegre edilebiliyor. Yüksek teknolojiyle üretilen WF-C21000 modeli ayrıca 22,7 cm’lik büyük bir dokunmatik renkli ekranla sunuluyor.

ADVERTORIAL

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uretimin-gelecegi

Üretimin Geleceği: İş Dünyasının Liderlerinden Değişimin Yönü

uretimin-gelecegi

Üretimin Geleceğini Yeniden Hayal Etmek