in , ,

Genç kuşağın Bodrum buluşması

İlk buluşma, yine Bodrum’da, 2019’da gerçekleşti. Pandemi engeli nedeniyle ikinci buluşma bu yıl yapılabildi. İş Bankası’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra, Anadolu’nun farklı kentlerinden aile şirketlerinin genç kuşak bireyleri katıldı. 250 civarında genç iş insanı, iki gün boyunca girişimcilik, kuşak geçişi, dijitalleşme, yarının yükselen işleri gibi geniş bir yelpazede konuları tartıştı, sosyal etkinliklere katıldı…

Ezgi Eğribozlu PwC Türkiye Sürdürülebilirlik Hizmetleri Müdürü

 

M. Rauf Ateş (Fast Company Türkiye Kurucusu) ve Hakan Aran (Türkiye İş Bankası Genel Müdürü)

 

Elif Boyner (Sweaters App Kurucusu), Canberk Mersin (Sadık Ventures Kurucu Ortağı), Süleyman Çalışkan (Goldeks YKB), İhsan Elgin (Core Strateji Kurucusu), Selin Açık (Greenbox Innovation Kurucusu) ve Efe Bitlis (Polisan Aile Ofisi IC Üyesi)

 

M. Rauf Ateş, Kıvılcım Pınar Kocabıyık (Yuvam Dünya Başkanı) ve Haluk Akakçe (Ressam)

 

M. Rauf Ateş, Yalın Kılıç (Polaris Sigorta ve Reasürans Brokerliği YKÜ)

Türkiye’nin dört bir tarafından gelen iş dünyasının genç liderleri, Bodrum’daki buluşmaya 26 Ağustos Perşembe akşamından gelmeye başladı. 3 günlük süreçte sohbet ettiler, eğlendiler ve yeni dostluklar oluşturdular. Liderlerin ortak görüşü, “Panellerdeki konuşmalardan çok şey öğrendik” söylemi oldu…

Umut Yıldırım (Yolcu360 CE0), Önder Yiğit (Yiğit İnşaat CEO),
Elif Yağlı (Aydem Enerji YKÜ), Oktay Seküçoğlu (Eçe Enerji YKÜ), Cenk Bitlis (Polisan Holding Strateji ve İş Geliştirme Lideri), Serkan Tüfek (Akkomarka YKÜ ve GM) ve Cem Mimaroğlu (Multi-family Office VC Portföy Yöneticisi)

 

Kıvılcım Pınar Kocabıyık (Yuvam Dünya Başkanı)

 

Cem Kotanoğlu (Secure Future Kurucusu), Alper Güler (QReal Kurucusu), Özlem Kestioğlu (Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı), Emre Hantaloğlu (Lenovo Türkiye CEO) ve Çağrı Yamantürk (Parsan Teknik Başkan Yardımcısı)

 

Ekin Tükek (Flokser GM), Mehmet Kalyoncu (Kalyon Holding YKÜ) ve Evren Sezer (PwC Türkiye ESG Platform Lideri, Aile Şirketi Hizmetleri Şirket Ortağı)

Bodrum’daki etkinliğe katılan genç liderler, aile şirketlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında da sorumluluk alarak, toplum için değer yaratılmasının önemine vurgu yaptı. Çıkan sonuç da, “Sivil toplum kuruluşlarında daha fazla görev alalım” oldu.

Talat Yeşiloğlu (Fast Company Türkiye Yayın Yönetmeni), Cem Garih (Alarko Ventures Yönetici Ortak), Fethi Sabancı Kamışlı (Esas Ventures Kurucusu) ve Yahya Ülker (Yıldız Ventures CEO)

 

Kübra Orakçıoğlu Kazan (Orka Holding Global Pazarlama Müdürü), Selen Kocabaş (Bağımsız YKÜ), Nihan Atik Gedikli (Avva YKÜ), Sara Sarar (Sarar Group YKÜ) ve Yusuf Aydın (English Home CEO)

 

Şerif Tosyalı (Tosyalı Holding YKÜ), İsmet Öztanık (Lucis Initiative Kurucusu), Pelin Akın Özalp (Akfen Holding YKÜ), İnanç Erol (NGN YKB ve CEO), Emir Turan (Eti YK Başkan Vekili) ve Mehtap Demir (Fast Company Türkiye Yazı İşleri Müdürü)

 

M. Rauf Ateş ,Hakan Aran (Türkiye İş Bankası Genel Müdürü)

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü koltuğuna oturan ilk teknoloji kökenli lider olan Hakan Aran, iş dünyasının genç liderlerine bankacılığın geleceğini anlattı, sorularını yanıtladı. Yeni finansal teknolojiler ve kripto paranın geleceğine yönelik görüşlerini paylaştı.

 

Nezih Sipahioğlu (SiPay YKB), İlker Sözdinler (Birleşik Ödeme CEO), Yalçın Sezen (Türkiye İş Bankası GMY) ve Nilüfer Özmen (Erdemir & Özmen Ortak)

 

Fast Company Türkiye ekibi

 

Ayça Okay (Kolektif “Hafıza” Sergisi Küratörü)

 

Levent Erden (Next Academy Kurucusu), Nil Ece Yamanyılmaz (Sasu A.Ş. YKÜ), Rana Yiğitbaşı (DYO Strateji Geliştirme Uzmanı) ve Tuba Memiş (Tat Bakliyat GM)

 

M. Rauf Ateş ve Onur Altan Tan (Bitci Teknoloji CEO)

 

Bodrum’a 40’a yakın yabancı genç lider ve konuşmacı da katıldı. Çeşitli ülkelerden gelen liderler, Türkiye’den aile şirketi bireyleri ve genç yöneticilerle Bodrum’un güzelliğini paylaştılar, bol bol sohbet ettiler.

Young Owners Forum 2021 Gala Yemeği

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yeni-nesil-factoring

Yeni nesil faktoring

wewalk

WeWALK en iyi 5 girişimden biri seçildi