in , ,

Duygu Yılmaz: Başucu kitaplarım

duygu-yilmaz---bas-ucu-kitabim
  • OUTLIERS (Malcolm Gladwell): Başarı konusundaki anlayışımızı sorgulatan bu kitabın temel konusunu başarılı insanlar oluşturuyor. Ancak, başarıları daha iyi anlamak için, bu kişilerin çevrelerine daha dikkatli bakmak gerektiğine dikkat çekiliyor.
  • HAYVAN ÇİFTÇİLĞİ (George Orwell): Bu kitabı öğrencilik yıllarımda okumuştum. Tekrar okuyorum. Mükemmel bir siyasi hiciv romanı.
  • MARTI (Richard Bach): Her zaman başucumda duran bir kitap. Martı Jonathan, özgürlüğü seven ve öğrenmeye açık insanları çok güzel sembolize ediyor. Uçmayı sadece yemek amaçlı değil, zevk ve başarı için de yapıyor. Her zaman daha ileriyi hedefliyor, denemekten asla korkmuyor.

DUYGU YILMAZ – Sütaş YKÜ

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nese-gok

Neşe Gök: 4 konuda 3 favorim

Atatruk-Hasan-Ali-Yucel

Volkan Biçer: En çok etkilendiğim liderler