in , ,

İş dünyasının Fast’22 buluşması

Fast Company’nin 3’üncü yılı için düzenlediğimiz Fast ’22 etkinliğinde iş dünyasının önde gelen liderleri fiziki ortamda buluştu. UIPath, figopara, Sodexo, Uber ve Papara’nın sponsorluğunda gerçekleşen fiziki toplantıya katılan iş liderleri, “Gelecek”, “Liderlik” ve “Teknoloji”yi konuştu. Etkinlikte, İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bali, CEO Council Başkanlığı’nı Agah Uğur’dan devir aldı.

is-dunyasının-fast-22-bulusması

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, “Metaverse Çağında Liderlik” başlıklı oturumda konuştu: “Teknoloji, çikolatadan daha hızlı tüketilir hale geldi.”

 

Etkinliğin başında CEO Council Başkanlığı’nda devir teslim yapıldı. Fast Company Türkiye’nin kurucusu Rauf Ateş, eski başkan Agah Uğur ve yeni başkan Adnan Bali’ye katkıları için teşekkür etti.

 

İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bali, “Günlük alışkanlıklarımızdan harcama alışkanlıklarımıza kadar her şey değişti” diyor…

 

UiPath Türkiye CEO’su Tuğrul Cora: “Teknolojiyle 87 milyon kişinin yaptığı iş ortadan kalkacak ama 97 milyon insan için yeni iş olanağı doğacak.”

 

“Z Kuşağını Anlamak” başlıklı oturumda konuşan Emre Kenci: “Doğrudan bir Z kuşağı hedefimiz yok, ancak onlar bizi tercih ediyor.”

 

Uber Türkiye CEO’su Neyran Bahadırlı: “Geçen yıl 9.2 milyon kez Uber ile araç çağrıldı.”

 

“Dijital Dönemde Müşteri” başlıklı oturumda Rauf Ateş’in sorularını yanıtlayan Boyner Grup CEO’su Cem Boyner, yeni uygulamalarını anlattı: “Boyner Now projemiz var. Sipariş verildikten 90 dakika sonra müşteri temsilcisi ürünü kapıya getiriyor.”

 

QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, “Deneyimden Dersler” başlıklı oturumda Fast Company Türkiye Yazı İşleri Müdürü Mehtap Demir’in sorularını yanıtladı.

 

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri CEO’su Eda Uluca Özcan, “Eskiden sorsanız ‘yemek kartı hizmeti sunuyoruz’ derdim. Şimdi çalışan deneyimini adresleyen bir platform olduk” diyor.

 

Figopara CEO’su Koray Bahar: “Şirketlerin kredi alabilmesi için onları bankalarla bir araya getiren bir platformuz.”

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneyim-yolculuğu

Deneyim Yolculuğu

deneyim-yeni-trendler

Deneyimde yeni trendler