in , ,

Liderlerin Fast ’23 buluşması

CEO Council üyelerinin bu yılki ikinci buluşması Fast ‘23 Zirvesi oldu. Vodafone Business’ın ana sponsorluğunda gerçekleşen zirveye katılan iş liderleri, “Yetenek yönetimi”, “teknoloji”, “liderlik”, “dijitalleşme”, “kültür” ve “sürdürülebilirlik” kavramlarını tartıştı ve görüşlerini paylaştı. Etkinliğin diğer sponsorları da BSH, INSPARK, Kontrolmatik, Sipay ve Microsoft oldu.

liderlerin-fast-bulusmasi

Fast Company Türkiye kurucusu Rauf Ateş, toplantının açılış konuşmasında 15/16 Eylül’de gerçekleşecek Ayvalık Business Forum hakkında bilgi verdi ve CEO’lara, “az sayıda yerimiz kaldı” bilgisini iletti.

 

Sipay kurucusu Nezih Sipahioğlu, Fast Company Türkiye Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’nun sorularını yanıtladı ve yeni nesil ödeme sistemlerini anlattı.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, Telekom dünyasındaki son gelişmeleri bir sunumla katılımcılara aktardı.

 

İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bali, Fast Company Türkiye’nin Yazı İşleri Müdürü Mehtap Demir’in, yetenek yönetimi ve liderlik üzerine sorularını yanıtladı.

 

Yıldız Holding YKÜ Murat Ülker, “Global Liderlik” başlıklı oturumda Rauf Ateş’in sorularını yanıtladı. Ülker, aile şirketi, global rekabet, liderlik ve yetenek yönetimine ilişkin görüşlerini de paylaştı.

 

“Büyüme ve Yetenek” başlıklı oturumun konuşmacıları (Soldan sağa): Elchin İbadov (Socar Türkiye), Levent Özbilgin (Microsoft Türkiye), Sitare Sezgin (Teknosa), Sami Arslantürk (Kontrolmatik) ve Koray Bahar (Figopara).

 

Mehtap Demir’in sorularını yanıtlayan INSPARK CEO’su Serdar Susuz, “Müşteriyi anlamak” başlıklı oturumda, “Teknoloji firmasıyız ama insani değerlerimiz birinci sırada yer alıyor” diyor.

 

“Ajanda 2023” başlıklı panelin katılımcıları (Soldan sağa): Gökhan Sığın (BSH), Özlem Kestioğlu (Vodafone Türkiye), Mehmet Nane (Pegasus), Filiz Yavuz Diren (Philip Moris) ve Murat Pınar (Enerjisa).

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en-yenilikci-sirketlerden

En yenilikçi şirketlerden 10 trend

surdurulebilirlik-liderleri

Sürdürülebilirlik Liderleri önceliklerini paylaştı