in , ,

Yeni nesil buluşmalar

Fast Company Türkiye’nin 9’uncu sayısıyla birlikteyiz.

fast-kapak
M. RAUF ATEŞ
Fast Company Türkiye Kurucusu

Sanki 29 yıldır birlikteymişiz gibi sizlerin gündemine girdik, desteğinizi gördük, kabul gördük. Bir kez daha teşekkür ediyorum. Hepimiz için daha iyi olduğunu düşündüğüm bir döneme giriyoruz. Bu arada, iki önemli projemizden söz etmek istiyorum: Young Owners Forum ve Ayvalık Business Forum…

Önce yakın olandan, Young Owners Forum’dan başlamak istiyorum. Gençlerle birlikte yürüttüğümüz Young Owners Club’ı dergimizin sayfalarındaki çalışmalardan, düzenli yer verdiğimiz listeden biliyorsunuzdur. Bu organizasyonda Türkiye’nin önde gelen aile şirketlerinin genç kuşak bireylerini bir araya getiriyoruz. Derginin içeriğinde onlara da yer veriyoruz.

Young Owners Forum, 2019’da başlamıştı, 2020’de pandemi nedeniyle ara verdik. 3-4 Eylül 2021’de, pandeminin de izin vereceğini düşünerek gerçekleştireceğiz. Geçen sefer 350 civarında genç katılmıştı. Çorum’dan Mersin’e, Gaziantep’ten çanakkale’ye büyük ilgi vardı. Çin’den ve çeşitli ülkelerden de izleyici ve konuşmacılarımız vardı. Bu yıl çok daha iyisini, hep birlikte yapacağız. Bu konudaki ilanımızı ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz. Ayvalık Business Forum fikri ise birkaç yıl öncesine dayanıyor.

Sadece CEO ve iş sahiplerinin katıldığı küçük bir grubu bir araya getirmek yönünde görüşler vardı. Deneyimler paylaşılacak, gelecek konuşulacak ve başka bir yerde elde edilmeyen “sosyalleşme” fırsatı sağlanacak. Bir anlamda Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olan Ayvalık’ta, içinde kültür, sanat, sporun da olduğu “nefes arası” oluşturacağız. Bu projenin tanıtım görselini ilerleyen sayfalarda göreceksiniz. Gelecek haftalarda derginin çeşitli kanallarından bilgi paylaşımına devam edeceğiz.

Her iki konuda da önerileriniz varsa paylaşın lütfen. Aynı şekilde dergimiz için de öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

Ağustos sayısında görüşmek üzere…

Saygılarımla.

ABONE OLUN, ABONELİK HEDİYE EDİN

Biraz pandeminin, biraz da yeni hayat tarzının etkisiyle dergiye ulaşamadığını paylaşan çok sayıda okur mesajı alıyoruz. Önce şunu belirteyim; bu alanda en çok basılıp dağıtılan dergiyiz. Ancak, “bulunma” ve “o bayide tükenme” sorunu hep oluyor. Dağıtımı kısmadan, yakın takip ile bu sorunu asgariye indirmeye çalışıyoruz. Sizler de uyarılarınızla katkıda bulunuyorsunuz. Çok teşekkürler. Ancak, benim önerim, abone olun, ekibinizi abone yapın. Hatta arkadaşlarınıza özel günlerinde dergi hediye edin. Dergiye ulaşmak kolaylaşır, bize de destek yapmış olursunuz.

Şimdiden teşekkürler.

Yazar: Rauf Ateş

Fast Company Türkiye Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

robotic1

Robotikte Dünyanın En İnovatif Şirketleri

dijital-100

Dijital 100