in , ,

Zeynep Keskin: Herkese tavsiye ederim

zeynep-keskin--herkese-tavsiye-ederim
  • THE ART OF FAIRNESS
    Yazar David Bodanis, kitapta, adil davranmanın bir sanat, özellikle zor zamanlarda bir lideri farklılaştıran bir değer olduğunu anlatıyor. Bunu yaparken, tarihte olumlu ve olumsuz iz bırakmış liderlerin hikayelerine de yer veriyor. İlham veren bir kitap.
  • THE INFINITE GAME
    Ünlü yazar Simon Sinek bu kitabında, ileriye giden başarılı organizasyonlarda liderlerin stratejilerine odaklanıyor. Ona göre strateji, kazanmak ya da kaybetmek üzerine değil, “sonsuzluk” yaklaşımı doğrultusunda oluşturulmalı. Liderliği değişik bir bakış açısı ile anlatması nedeniyle bu kitabı öneririm.
  • THE CHOICE
    Edith Eger’in kaleme aldığı müthiş bir biyografi kitabı… Cehennemi yaşarken bile umudun bitmediğini ve zihni özgürleştirmenin ne demek olduğunu anlatan gerçek bir yaşam öyküsü. Hiç bitmesin dediğim, beni çok etkileyen bir kitap oldu.

ZEYNEP KESKİN – Oracle Türkiye Genel Müdürü

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mustafa-Uyar---Tokyo_Japonya

Mustafa Uyar: En çok gitmek istediğim 4 şehir

mustafa-basar---ilk-firsatta

Mustafa Başar: İlk fırsatta gitmek istiyorum