in , ,

Günsan’dan yenilikçi platform GEP CLUB

Türkiye’nin önde gelen alçak gerilim tesisatı ekipmanları şirketi Günsan Elektrik’in Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, sektörde fark yaratan GEP Club’ı ve ayrıcalıklarını anlatıyor.

Gunsan_Pazarlama_Direktörü_Alisan_Capan

Kazandıran online ödül sistemi: GEP CLUB

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün bir temsilcisi olarak sektöre ilkleri kazandıran yaklaşımımızla birçok alanda öncü bir rol üstleniyoruz. Bu noktada adından söz ettiren dijital yatırımlara imza atıyor, sadece nihai tüketicinin değil sektör paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerine de maksimum oranda cevap verebilmeyi amaçlıyoruz.

GEP CLUB da bu amacımıza ulaşabilmek için oluşturduğumuz online bir platform. Yaratmak istediğimiz holistik yapıya, sektörümüzde değer zincirinin son halkası olan elektrikçileri de dahil eden bu sistem, iş ortaklarımızla iletişimimizi ve etkileşimimizi artırmayı temel alıyor. Dijitalleşmenin olanaklarından hep beraber faydalanabileceğimiz interaktif bir platform olan GEP CLUB ile iş ortaklarımıza hem online hem de offline dokunmak, aramızdaki işbirliğini artırmak ve bu sinerji ile endüstriyi bir adım öteye taşıyacak birçok ilke imza atmak istiyoruz.

Çok sayıda ayrıcalık sunuyor

Sektörümüz için bir ilk olan GEP CLUB platformu, endüstrinin tüm oyuncularını dijital ortamda buluşturarak aradaki diyaloğu sürekli kılmayı hedefliyor. Elektrikçilere büyük kolaylıklar ve avantajlar sunan, ücretsiz üye olunan bu platform, ‘kazan-kazan’ fikri üzerine kurulu olduğundan temelde birçok ayrıcalık ve avantaj sunuyor. Kullanıcı dostu bir sistem olan GEP’e www.gepclub.com adresinden veya cep telefonuna Biggymobil uygulamasını indirerek ücretsiz üye olunabiliyor. Günsan bünyesinde yer alan ürünlere, kampanyalara, birçok eğitim materyaline ve gerekli teknik kaynaklara kolaylıkla erişim sağlanabiliyor. En önemlisi de teknik bilgi gerektiren montaj gibi içerikler konusunda zengin bir kütüphanemiz mevcut. Elektrikçi paydaşlarımız GEP CLUB ile Günsan onaylı iş ortaklarından satın aldıkları her ürünle puan kazanarak bu puanları, teknolojiden giyime farklı ihtiyaçlarını karşılamak için alışverişe de dönüştürüyor. Bu sayede alışveriş yaptıkça kazanma imkanı sağlıyor.

Hedef, 3 yılda elektrikçilerin yarısına ulaşmak

2020 yılının Temmuz ayında lansmanını yaptığımız proje, kısa süre içinde büyük bir ilgi gördü ve 81 ilden bini aşkın yeni iş ortağını bünyemize kazandırdık. Bu ilgiyi daha da ileriye taşıyarak 3 yıl içinde Türkiye’deki elektrikçilerin en az yarısına ulaşmayı hedefliyoruz. Dünyanın yaşadığı dijital kabuk değişimi karşısında sistemimizi yeniliklere hızla adapte ederek değişen beklentilere cevap vermek önceliğimiz. Hedefimiz, daha fazla elektrikçiye ulaşarak aramızdaki sinerjiyi dijital ortamda güçlendirmek ve elektrikçilerimizin iş süreçlerinde katma değer yaratmak.

ADVERTORIAL

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uretimin-gelecegi

Üretimin Geleceğini Yeniden Hayal Etmek

Egemen-Erden-1

QNB Finansportföy 20. yılını ‘Geleceğe Yatırım’ sloganıyla kutluyor