in , ,

QNB Finansportföy 20. yılını ‘Geleceğe Yatırım’ sloganıyla kutluyor

Türkiye’ye özellikle uzun vadeli yatırım portföylerinde birçok ilki kazandıran QNB Finansportföy, 2020 yılında 20. yılını kutladı.

Egemen-Erden-1

Borsa Yatırım Fonu’nu Türkiye ile tanıştıran ve inovasyon ile farklı yatırım araçlarını sektöre kazandıran QNB Finansportföy, önümüzdeki dönemlerde de “Geleceğe Yatırım” felsefesiyle yoluna devam edecek. Bu kapsamda yine portföy yönetiminde uzun vadeli kazanç getirecek teknolojik fonlar ve yatırım araçlarıyla sektörde öncü olmaya devam edecek.

Geleceğe yatırım stratejisi

QNB Finansportföy’ün 20. yılı nedeniyle bir açıklama yapan QNB Finansportföy Genel Müdürü Egemen Erden, 20 yıldır müşterilerine hisse senedi, değişken faizli, kısa dönemli, özel sektöre yönelik eurobond gibi birçok alana özel çıkardığı fonlarla hizmet verdiklerini söyledi. Bu kapsamda özellikle uzun vadeli yatırımlar ile geleceğe yönelik kazanç konusunda özel bir strateji geliştirdiklerini belirten Erden şu bilgileri verdi: “QNB Finansportföy olarak 20. yılımızı ‘Geleceğe Yatırım’ sloganı ile kutluyoruz. Özellikle müşterilerimize geleceklerine yatırım yaparak kazançlı gelir elde edecekleri yatırım imkanları sunarak, yatırımlarına değer katmayı hedefliyoruz. Ancak, artık değişen dünya ile yatırım fonları da değişiyor. Biz de geleceğin dünyasında öne çıkan teknolojiye özel hazırladığımız fonlar ve projeler ile yatırımcılarımıza dönüşen dünya düzeninde kazançlı getiriler sağlamaları için çalışmalar yapıyoruz.”

Sosyal sorumluluk platformu

QNB Finansportföy Genel Müdürü Egemen Erden, ana hissedarları QNB Finansbank’ın “Geleceğe Hazırlama” stratejisiyle paralel yollarına devam ettiklerini belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü: “20. yılımızda ‘Geleceğe Yatırım’ sloganımız çerçevesinde ana hissedarımız QNB Finansbank’ın ‘Geleceğe Hazırlama’ stratejisi ile hayata geçirdiği, çocukları merkezine alan sosyal sorumluluk platformu ‘Minik Eller Büyük Hayaller’ kapsamında biz de çocuklara destek vermeye karar verdik.

QNB Finansportföy olarak çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasına katkı sağlamak adına 20. yılımıza, sizlerin de katkıları sayesinde, eğitim için bir kütüphane ile imza atıyoruz. Bütün Çocuklar Bizim Derneği işbirliğiyle İstanbul Kağıthane’deki Cumhuriyet Ortaokulu’na kütüphane kurulumu ve kitap teminini sağlıyoruz.”

“Geleceğin dünyasında öne çıkan teknolojiye özel hazırladığımız fonlar ve projeler ile, yatırımcılarımıza dönüşen dünya düzeninde kazançlı getiriler sağlamaları için çalışıyoruz.”

ADVERTORIAL

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gunsan_Pazarlama_Direktörü_Alisan_Capan

Günsan’dan yenilikçi platform GEP CLUB

QNB-Finansbank

NeoVade ile destek olma zamanı