in

Birleşik Ödeme, ödenmiş sermayesini 88 milyon 945 bin TL’ye çıkardı

Birleşik Ödeme, Türkiye’nin ödenmiş sermayesi en yüksek elektronik para şirketi oldu. 

Birleşik ödeme.jpg

Ülkemizde “Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Lisansı” alan ilk şirketlerden biri olan Birleşik Ödeme, ödenmiş sermayesini 88 milyon 945 bin TL’ye çıkararak Türkiye’nin ödenmiş sermayesi en yüksek elektronik para şirketi oldu. Büyüme stratejisi doğrultusunda yurt dışı yatırımlarını desteklemek ve yurt içinde büyüme hızını artırmak amacıyla yaptığı bu hamle sonucunda TCMB’nin sitesine kayıtlı 26 elektronik para şirketi arasından zirvedeki yerini aldı.

Birleşik Ödeme, Türkiye’nin ilk ve tek Fintech Servis Platform Sağlayıcı (FaaS) şirketi olarak kurumların dijital finansallaşma süreçlerinde kanal ve ürün bazlı altyapısal çözüm önerileri sunmaktadır. 2010 yılında kurulan Birleşik Ödeme, Türkiye’nin önde gelen markalarına verdiği hizmetlerle gücünü her geçen gün pekiştiriyor. Geçtiğimiz dönemlerde Finberg (Fibabanka) ve Oyak Portföy Yatırım A.Ş.’den aldığı yatırımlar ile gündeme gelen Birleşik Ödeme’nin geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Markanın ana ürün yelpazesini oluşturan elementler PaySafe akıllı kasa sistemi, Paycoop ön ödemeli kart, Payzee online tahsilat sistemi, Payports yurt içi/yurt dışı para transferi sistemi ve Moneybo sadakat programıdır. Birleşik Ödeme’nin çeşitli alanlarda sunduğu hizmetler ve geniş ürün yelpazesi, markanın müşteri portföyünü genişletmesine yardımcı olmaktadır.

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tak Bi Mavi Kravat’a IPRA Altın Küre Mükemmellik Ödülü

liderlerin-dijital-anlayis-karnesi

Liderlerin dijital anlayış karnesi