in

Z PLANLARI İTÜ MAÇKA’DA KONUŞULACAK!

İTÜ İMK 23. Yönetim Bilimleri Kongresi’ne Geri Sayım Başladı!

22 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi için geri sayım başladı! 23.sü gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 8-10 Nisan 2022 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde! Ana temasını ‘Plan-Z’ olarak belirlediğimiz etkinliğimizde mesleğini ustalıkla icra eden isimleri ağırlayıp onların kriz dönemlerindeki belki de pandemi dönemindeki son ve en işler planları olan Z Planlarını dinleyeceğiz.

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

3 gün sürecek olan etkinlik 4 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Yarışması, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek olan MANGA Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’22 sizleri bekliyor!

Vaka yarışması kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka yarışmamızda katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır. Meta Kariyer Alanı’nda ise her katılımcı kendi avatarlarını yaratıp meta kariyer alanımızda dolaşabilecek ve standları ziyaret ederek şirketlerle birebir iletişime geçebilecek. Ayrıca alanda bulunan diğer katılımcılarla da iletişime geçebilecektir.

Yönetim Bilimleri Kongresi; her yıl ortalama 1500 kişinin katılımıyla gerçekleşiyor. Pandemi dolayısıyla 2020 yılında etkinliğimizi online gerçekleştirmek zorunda kalsak da online’ın sınırsız erişim avantajını sonuna kadar kullandık. Online etkinliğimizde 63+ farklı ülkeden, 300+ şehirden 18.000+ tekil kullanıcıya ulaştık ve 60.000’in üzerinde internet gösterimi aldık.

Kesinleşen konuşmacılar:

İsmail Koyuncu – İTÜ, Rektör
Refik Anadol – Medya Sanatçısı, Tasarımcı
Sertan Eratay – McKinsey Leader at Digital
Coşkun Aral – Belgesel Yapımcısı, Savaş Muhabiri
Emrah Cora – Alibaba, COO
Murat Abbas – İBB Kültür A.Ş, Genel Müdür
Pelin Yunusoğlu – Sanofi Genzyme, Genel Müdür

ve alanında yetkin daha birçok konuşmacı yer alacak. Sürpriz panel ve konuşmacılar için ybk.org.tr sitesini takipte kalın.

23. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, gerçekleşecek çekilişleri, ve daha bir çok gelişmeyi https://www.instagram.com/ituimk/ sayfasından takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: ybk.org.tr

*ETKİNLİK ÜCRETSİZDİR.

*ETKİNLİĞE KATILIM GÖSTEREN KİŞİLERE SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANADOLU’NUN ÇİÇEKLERİ ZEYNEP ÖZTÜRK’ÜN MOTİFLERİNDE HAYAT BULUYOR

dikey-tarım

“Dikey tarım geleceğin işi”