in , ,

Hilal Suerdem: En Çok Beğendiğim 3 Kitap

hilal-suerdem

1. Daniel Goleman’ın “Yeni Liderler” kitabı, son zamanlarda okuduğum ve mutlaka herkesin okumasını tavsiye ettiğim bir kitap. Duygusal zekanın önemine ve iş hayatındaki yerine dikkati çekiyor.

2. Falih Rıfkı Atay, Cumhuriyet’in kuruluşundan Atatürk’ün ölümüne kadar onun yanında olan devrin önemli gazetecilerindendir. “Çankaya” adlı kitabı Türkiye’nin dönüşümünü anlamak için oldukça çarpıcı bir eser. Herkesin mutlaka okuması gerektiğini düşünüyorum.

3. İnsan, iç dünyasındaki huzura ve maneviyata erişip bunu etrafına iyi şekilde yansıtarak arınmalı. Herkesi kucaklamalı, iyi insan olmalı. Hayat felsefesini bunun üzerine kurmalı. Bunun için de Osman Nuri Topbaş’ın “Tasavvufi Mülahazalar” kitabı yol gösterici olacaktır.

HİLAL SUERDEM – Kiğılı CEO

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ruhi-molay

Ruhi Molay: Beni etkileyen liderler

petra

Sinem Öksüz Dedebayraktar: Gitmek istediğim 3 yer