in , ,

Alper Avdel: Hayatta bana keyif verenler

Alper-Avdel
  1. Hayatta dengeye inanan biriyim. Yoğun geçen bir haftanın ardından gelen hafta sonunu spor yaparak, ailem ve sevdiğim insanlarla planlar yaparak geçirmeyi tercih ediyorum.
  2. Kalabalık yaşamayı seviyorum. Akrabalarım, kardeşlerim, kuzenlerim, dostlarım ile iletişimde olmayı seviyorum. Dengemi bu şekilde sağlıyorum.
  3. Özellikle güne erken saatte başlamak performansımı, mutluluğumu olumlu yönde etkiliyor. Pandemi öncesi çocuklarımla yapmaktan hoşlandığım favori aktivitelerden biri sabah kalkıp erkenden çarşıya, markete gitmek, yemek için alışverişimizi yapıp eve dönmekti.
  4. Çocuklarımla birlikte yemek yapmayı çok seviyorum. Favori yemeklerimiz ise balık köftesi ve krep.ALPER AVDELTürk DemirDöküm CEO

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALPER-KARAYAZGAN

Alper Karayazgan: Sabah kalkınca mutlaka yaparım

pinar-kitapci

Pınar Kitapçı: En çok beğendiğim 3 kitap