in , ,

Pınar Kitapçı: En çok beğendiğim 3 kitap

pinar-kitapci
  1. HIZLI VE YAVAŞ DÜŞÜNME: Nobel Ödüllü Prof. Daniel Kahneman, psikoloji uzmanı. Bu kitabında düşünce ve karar süreçlerini, bilinçli aldığımızı sandığımız birçok kararın aslında farkında olmadığımız birçok unsurdan etkilendiğini, araştırmalara dayalı ortaya koyuyor.
  2. ULUSLARIN DÜŞÜŞÜ (Prof. Daron Acemoğlu ve James Robinson): Tarih sayfalarında dolaşarak ülkeler üzerinden örneklerle kapsayıcılığın, dışlayıcı politikalara, yaklaşımlara kıyasla kalkınma ve gelişime nasıl olumlu katkı yaptığını anlatıyor.
  3. EKİPLERİN 5 TEMEL AKSAKLIĞI (Patrick Lencioni): Günümüz iş dünyasında kendi kararlarını alan etkili takımlar olarak çalışmanın önemi tartışılmaz… Bu kitap, çok başarılı bir hikayeleştirme ile ekiplerin etkin çalışmasının önündeki engelleri ve nasıl aşılacağını ortaya koyuyor.

PINAR KİTAPÇIKoç Finans CEO

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alper-Avdel

Alper Avdel: Hayatta bana keyif verenler

tuba-memis

Tuba Memiş: İlk fırsatta görmek istediğim yerler