in ,

sigortaladım.com’dan ücretsiz çekici hizmeti

Türkiye’de trafik kazaları ilk 7 ayda 200 bini aştı, 120 binden fazlası maddi hasara neden oldu. Dijital sigorta platformu sigortaladım.com, sürücüleri trafik sigortası ve kaskoya teşvik etmek için ücretsiz Yol Yardım Paketi kampanyası başlattı.

sigortaladim-orcunKızıltepe_izzet-ozveren

Orçun Kızıltepe, İzazet Özveren

ADVERTORIAL

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığı verilerine göre 2021’in ilk 7 ayında Türkiye’de 217 bin 462 trafik kazası meydana geldi. 94 bin 326 aracın karıştığı bu kazaların 123 bin 136’sı ise maddi hasarlı kaza olarak kayıtlara geçti.

Bu tablo trafik sigortası ve kaskonun önemini bir kez daha gündeme getirirken dijital sigorta platformu sigortaladım.com’dan yeni bir hamle daha geldi.Sigortaladım.com, sürücüleri daha yeşil bir çevre konusunda teşvik etmek amacıyla zorunlu trafik sigortası alan kullanıcılara ücretsiz egzoz emisyon ölçümü kampanyasına başlatmıştı.

Buna ek olarak; trafik ve kasko sigortalarını sigortaladım.com’dan satın alan kullanıcılarına ücretsiz Yol Yardım Paketi hediye ettiğini de duyurdu.

“Yılda iki defa ücretsiz hizmet”

Kampanyaya ilişkin ayrıntıları paylaşan sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, bu konuda şu bilgileri verdi: “Kampanya kapsamında trafik ve/veya kasko sigortasını sigortaladım.com’dan alan kullanıcılar, kaza ve arıza durumunda çekici hizmetinden yılda 2 kez ücretsiz yararlanabiliyor.

Araç kapılarının arızalanması, anahtarların kaybedilmesi, çalınması veya araçta unutulması nedeniyle araca girilemediği durumlarda olay yerine anahtarcı gönderilecek. Kapının açılmaması durumunda ise yılda 1 kez aracın en yakın servise çekilmesi sağlanıyor.

Aynı zamanda yılda 1 kez olmak üzere benzini biten araçları en yakın benzin istasyonuna götürmek üzere de çekici hizmeti veriyoruz. Lastik arızası durumunda ise araçta mevcut olan yedek lastikle değiştirmek için olay yerine bir servis görevlisi gönderiyor, lastiğin olay yerinde değiştirilememesi halinde aracının en yakın servise çekilmesini sağlıyoruz.”

“Müşteri deneyimi sağlıyoruz”

Araç hasarlarında ve arıza durumunda sundukları ücretsiz destekle araç sahiplerinin zor anlarında yanlarında olmayı amaçladıklarına değinen sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe; ‘Trafik sigortalarında daha yeşil bir çevre için’ diyerek egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti hediye ettiğimiz bu dönemde, yine trafik sigortası gibi zorunlu olan bir üründe genellikle yer almayan hizmetleri müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuşuyor ve ekliyor:

“Yol Yardım Paketi ile kaza ve arıza anlarında müşterilerimizin yanında olarak, yaşadıkları zor anlara hızlı ve kolay bir çözüm sunmak istiyoruz. Tüm kampanyalarımızda olduğu gibi, bu kampanyamızda da kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmayı hedefledik ve çalışmalarımıza bu yönde devam edeceğiz.”

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEB-İnsan-Kaynakları-Genel-Müdür-Yardımcısı-Bade-Sipahioğlu-Işık

TEB yeniden başlatılan dünyada gençlerle ‘geleceği’ konuştu

Sabancı-DX

“Dijital sürdürülebilirlik” geleceği şekillendiriyor