in

31. İnsan Odağında Yönetim Kongresi için geri sayım başladı

PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) bu yıl 31’incisini düzenlediği İnsan Odağında Yönetim Kongresi, Cumhuriyet’in 100. yılını onurlandıracak şekilde, ‘100 Yüze İnsan’ temasıyla, 4-5 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

“Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etmek’ vizyonuyla 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) düzenlediği “31. İnsan Odağında Yönetim Kongresi” için geri sayım başladı. Bu yıl 4-5 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek kongrenin ana teması, Cumhuriyet’in 100. yılını onurlandıracak şekilde ‘100 Yüze İnsan’ olarak belirlendi.

Bu kapsamda iki gün boyunca insanın farklı yüzleri, çalışma hayatının, insan kaynağı yönetiminin değişen trendleri ve sürdürülebilirlik gibi konular ‘Gelişen İnsan’, ‘Yenilenen İnsan’ ve ‘Dijitalleşen İnsan’ başlıkları altında konuşulacak.

HR Tech oturumları ve fuar alanı
Avrupa’nın alanında en büyük organizasyonu olan İnsan Odağında Yönetim Kongresi’ne Türkiye’den ve dünyadan pek çok uzman isim katılacak.

Merakla beklenen kongrede, ayrıca İK teknolojileri alanındaki son gelişmelerin paylaşılacağı HR Tech oturumları ve HR Tech fuar alanı da yer alacak.

Firuzbay: ‘Odağım insan’ diyen tüm profesyonelleri ve geleceğin iş hayatına yön verecek gençleri bekliyoruz’

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

genclerin-oncelik-listesi

Gençlerin öncelik listesi

surdurulebilir-carbon

Sıfır karbon kulübü