in

Sodexo ile GetirYemek’te Online Ödeme Dönemi Başladı

Sodexo ve GetirYemek iş birliği ile GetirYemek üzerinden verilen siparişler Sodexo yemek kartıyla anında online olarak ödenebilecek.

Uçtan uca dijital hizmetler sunan bir platform olma misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Sodexo, Türkiye’nin 81 ilinde, 50 binden fazla üye restoran ile hizmet veren online yemek siparişi platformu GetirYemek ile yenilikçi bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında GetirYemek kullanıcılarına sipariş verme esnasında Sodexo yemek kartıyla online ödeme kolaylığı sağlıyor. Türkiye’de ilk ve tek olan bu uygulama ile GetirYemek’ten verilen siparişler, Sodexo Restaurant Pass kullanıcıları tarafından tek tıkla online olarak ödenebilecek. GetirYemek’in “Restoran Getirsin” seçeneğinde geçerli olan iş birliği ile GetirYemek kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yeni bir ödeme sistemi platforma eklenmiş oldu.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İş Geliştirme, Ürün ve İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Berna Şamiloğlu, iş birliği hakkında; “Tüm ihtiyaç alanlarında olduğu gibi yemek online siparişleri de, sunduğu kolaylık ve hız ile çalışanlar için çok önemli bir tercih haline geldi. Türkiye’nin en geniş hizmet ağını oluşturan 80 bin noktada her gün dokunduğumuz 1 milyona yakın çalışan için Sodexo olarak tüketicilerimizin ihtiyaç duydukları anda ve yerde dijital çözümlerimiz ile var olmak öncelikli hedefimiz.  Bu amaca hizmet eden GetirYemek iş birliği ile hem tüketicilerimize online yemek siparişlerinde kolay ve hızlı bir ödeme deneyimi sunuyor hem de üye iş yerlerimize ek komisyon olmadan yeni bir kanal yaratıyor ve operasyonel olarak büyük kolaylık sağlıyoruz.’’ dedi.

GetirYemek Satış Direktörü Hakan Devecel ise “Kurulduğumuz günden bu yana üye restoranlarımıza ve kullanıcılarımıza avantajlar sunarak sektöre yeni bir soluk getirdik. 2’nci yaşımızda 81 ile ulaşmayı başardık. 3’üncü yaşımızı henüz geride bıraktık ve bu 3 yılda sektörümüzde pek çok ilki hayata geçirdik. Şu anda GetirYemek sistemine kayıtlı 50 binin üzerinde restoran bulunuyor. Bu aynı zamanda GetirYemek’in kullanıcılara en fazla seçenek sunan platform olduğu anlamına geliyor. Sodexo ile imza attığımız iş birliğimizle ise kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak yeni bir ödeme yöntemini daha platformumuza eklemiş olduk.” yorumlarında bulundu.

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seza-Çimento-Yönetim-Kurulu-Başkanı-Prof.-Dr.-Yasemin-Açık_4

Seza Çimento Doğanın Sesini Dinliyor Elektriğini Güneşten Üretiyor!

Dijital-Marka-Zirvesi

Dijital Marka Zirvesi 2022