in

Vodafone’dan KOBİ’ler için Red Bulut Pazaryeri platformu

Vodafone Business, büyüyebilmek ve verimliliğini artırabilmek için dijital dönüşümü önceliklendiren KOBİ’ler için bir pazaryeri platformu oluşturdu. Red Bulut Pazaryeri Platformu ile 10 bin KOBİ’nin bulut tabanlı yazılımlara ulaşarak 20 Milyon TL’den fazla ekonomik fayda elde etmesi hedefleniyor.

İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla hareket eden Vodafone Business, KOBİ’lerin uçtan uca dijitalleşmesini sağlayan bulut tabanlı yazılımların tek bir noktada yer aldığı Red Bulut Pazaryeri Platformu’nu tanıttı. KOBİ’ler, Red Bulut B2B Pazaryeri Platformu’nda, bulut tabanlı yazılım ve çözümleri tek bir noktadan ön yatırım maliyeti olmadan satın alabilecek, ürünlerle ilgili detaylı bilgilere ve eğitim içeriklerine erişebilecek. Vodafone Business, Red Bulut Platformu ile 10 bin işletmeye ulaşarak 20 milyon TL’den fazla bir ekonomik fayda sağlamayı hedefliyor.
Platformun tanıtım toplantısında konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiye ulaşamamış KOBİ’lere ulaşmayı hedeflediklerini, işletmelerin bulut tabanlı yazılımlara ön yatırım maliyeti olmadan kolayca erişebileceklerini ve tüm satın alma süreçlerini uzaktan dijital olarak gerçekleştirebileceklerini söyledi. Kestioğlu, KOBİ’lerin öncelikli ihtiyaçlarını hedefleyen 10 farklı ürünü tek bir platformda topladıkları Red Bulut’ta KOBİ’lerin dilerlerse seçili ürünlerde demo talep edebileceklerini belirterek, “Red Bulut ile 10 bin işletmeye ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu sayede KOBİ’lerin dijitalleşmesine vesile olarak 20 milyon TL’den fazla bir ekonomik faydayı sağlamayı kendimize hedef olarak belirledik. Vodafone Business olarak dijitalleşmeye giden yolda teknolojideki gücümüzle bulut bilişim alanındaki çalışmalarımıza ve bu alanda işletmelerin güvenilir teknoloji ortağı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HANGİ YAZILIMLAR BULUNUYOR?

Türkiye’nin %99,8’ini oluşturan ve ekonomiye katkısı çok büyük olan 261 bini küçük ve orta ölçekli, 3 milyonu mikro ölçekli işletme bulunuyor.
KOBİ’ler, Red Bulut Pazaryeri platformundan şu yazılımlara ulaşabilecek.

• İş ve Süreç Yönetimi’nde Akıllı Ekip Takip, Akıllı Süreç Yönetimi, Ön Muhasebe ve Office 365 ürünleri. İşletmeler Red Bulut’ta çalışanlarının iş yükünü doğru planlıyor, kaynaklarını verimli yönetiyor, proje yönetimi, saha ekip takibi, kaynak planlama muhasebe ve e-fatura altyapısı için en etkili araçları bulabiliyor.
• Güvenlik ve Yedekleme’deki Antivirus, Veri Kurtarma ve Yedekleme ve Vodafone Drive Güvenli depolama çözümleri ile işletmeler, yüksek güvenlik, düzenli yedekleme ve hızlı veri kurtarmayı kurumundaki tüm cihaz ve sunucularda etkinleştirirken dokümanlarına istediği cihazdan erişebiliyor.
• E-ticaret ve Satış Sonrası Destek’te, WebSitesi Barındırma Çağrı merkezi kurabilecekleri Bulut Santral ve E-ticaret, çözümleri ile işletmeler ürünlerini internet üzerinden kitlelere ulaştırıyor, satışlarını artırıyor, satış sonrası süreçlerde müşterilerine en yüksek seviyede hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapay zekanın insanların elinden alamayacağı tek iş bu olabilir!

DE-CIX’ten-gecikmesiz-baglanti-Ivo-Ivanov

DE-CIX’ten gecikmesiz bağlantı