in , ,

Her zaman gitmek istediğim 3 şehir

1. NEW YORK: Her günün yeni bir macera olduğu hissini veren enerjisi, yeni insanlarla tanışmanın kolaylığı ve dünya standartlarında birçok konser, müzikal, standup performansların gerçekleşmesi ve restoran ve cafelerin bulunması beni çok etkilemişti.

2. MELBOURNE: Avustralya uzun zamandır gitmek istediğim bir ülke. Çünkü, coğrafi anlamda uzakta oluşuyla kendine has, huzur veren ve benim için merak uyandıran bir kültürü var.

3. YUCATAN: Çok sevdiğim bir arkadaşımın yaşadığı Meksika’daki Yucatan şehrine gitmek istememin birçok nedeni var. Yucatan’ın tarihini ve özellikle geçmişte yaşamış Maya uygarlığını daha iyi anlamayı ve onların yaşamış oldukları bölgedeki Chichen Itza harabelerini görmeyi çok istiyorum. Zaten Meksika’ya ilgim küçüklüğümden beri vardı ama İspanyolca öğrendikten sonra oraya gitme isteğim daha da arttı. Latin danslarına ve müziğine olan ilgim de bir başka nedeni oluşturuyor.

Rana Yiğitbaşı / Pınar Gıda Pazarlama İletişimi Yöneticisi

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sermayemiz güven!

Hep bulunmak istediğim 3 şehir