in , ,

Startup ve Kurum Buluşması

Türkiye’nin en kapsamlı girişimci buluşması olan Corporate Startup Day, Fast Company Dergisinin de katkılarıyla, 27 Şubat Perşembe günü büyük bir katılımla gerçekleşti.

Startup 100 listesinin ilk 3’ünde yer alan girişimciler

Özyeğin Üniversitesi Endeavor Türkiye, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Girişimci Kurumlar Platformu ve Bizz Consulting tarafından hayata geçirilen etkinlikte 3 kategoride ödüller dağıtıldı: “Startup 100, Startup Dostu Şirketler ve Kurumiçi Girişimcilik Ödülleri.”

Diplomatic Rebel Kurucusu David Gram
Grant Thorton Türkiye CEO’su Emir Taylan
Endeavor Türkiye Başkanı Emre Kurttepeli
Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Gençtürk
Core Strateji Kurucusu İhsan Elgin
BKM GM Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, Koç Sistem CMO’su Evren Dereci
En iyi Kurumiçi Girişimcilik Ödülü 3’üncüsü Finberg’in plaketini CEO’su Adem Aykın, Fast Company Dergisi Kurucusu M. Rauf Ateş’ten alıyor.
En İyi Kurumiçi Girişimcilik Ödül 1’inciliğini paylaşan Tat Gıda’nın plaketini CEO’su Arzu Arslan Kesimer, Fast Company Dergisi Kurucusu M. Rauf Ateş’ten alıyor.
BKM GM Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, Vestel Ventures CEO’su Metin Salt
En Etkili Kurum&Girişim Kategorisi 1’incilik ödülü. Hasan Özel (BorusanLojistik), Hüsnü Mete Güneş (İş Bankası) ve İlker Sözdinler (Birleşik Ödeme). Ödülü Grant Thorton CEO’su Emir Taylan (Soldan ikinci) takdim ediyor.
En İyi Kurumiçi Girişimcilik Ödülü’nde 1’inciliği paylaşan Çelik Motor’un Satış Direktörü Zafer Salman, plaketini Fast Company Dergisi Kurucusu M. Rauf Ateş’ten alıyor.
En Etkili Kurum&Girişim İşbirliği 2’ncilik ödülü. Kadir Demircioğlu (Türk Thread in Mon) ve Miray Kutlu Demirel (Mercedes Benz). Ödülü Emir Taylan’dan alıyorlar.
Startup Dostu İlk 3 Şirket ödülü: 1. İş Bankası (Hüsnü Mete Güneş), 3. Türk Telekom (Barış Karakullukçu), 2. Koç Holding (Sami Deliormanlı)
En Etkili Kurum&Girişim İşbirliği 3’üncülük Ödülünü Emir Taylan, Murat Hacıoğlu (B2Metrics) ve Akın Aydemir’e (Tofaş) takdim ediyor.
LİDERLER OTURUMU İhsan Elgin, Fiba Holding Başkanı Murat Özyeğin, Endeavor Türkiye Başkanı Emre Kurttepeli, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın ve Otokoç CEO’su İnan Ekici.
En İyi Kurumiçi Girişimcilik Ödülü 2’incisi Otokoç’un plaketini Teknoloji ve Strateji Direktörü Erdal Kemikli, Fast Company Dergisi Kurucusu M. Rauf Ateş’ten alıyor.

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternetin Liderleri – En Büyük 100

Markalı İhracat Zirvesi 2020