in

IMPACT 2021

Anlamlı İş Yapmak

McKinsey’nin araştırması, “etki yaratmak” ve “anlam” konusunda önemli bir gerçeği ortaya koyuyor. Buna göre, çalışanlar, etki yaratan bir şirkette, “anlamlı” bir iş bulduklarında, performansları yüzde 33 artıyor. Son yıllarda, özellikle Z Kuşağı ile birlikte bu oranın arttığı ve artacağına yönelik işaretler geliyor.
Geçen yıl IMPACT dergisi ve IMPACT Summit’i tam da bu nedenle başlattık. Artık iş dünyasında şirketler “etki” yaratmak, çalışanlarını ve iş ortaklarını, bir “anlam” etrafında toplamak istiyorlar. Biz de bu konuların tartışılacağı, paylaşılacağı mecralar yaratmayı hedefliyoruz. İlerleyen sayfalarda göreceğiniz ve 14 Ekim’de gerçekleşecek IMPACT Summit’te bu başarı öykülerine yer vereceğiz.
Katkı veren, paylaşan bütün dostlara teşekkürler. Etkinliğimize bekleriz. Bir sonraki sayıda görüşmek üzere…

DERGİYİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sofia neumann/Unsplash]

Daha iyi kararlar vermek için beyninizi kandırın!

herseyin-gercegi

Her şeyin geleceği!