in , , ,

CEO’lar 2021’in son zirvesinde buluştu

İş dünyasının liderleri, Fast Company Türkiye tarafından organize edilen yılın son ‘zirve’sinde bir araya geldi. Sahibinden.com’un ana sponsorluğunda düzenlenen “Yeni Gerçekler” başlıklı CEO Council toplantısı Türkiye Finans, Kofana ve Puratos’un eş sponsorluğunda gerçekleşti. 2022’nin son fiziksel etkinliğinin 3 farklı oturumunda konuşan CEO’lar; dijitalleşme, değişen koşullara uyum ve yeni dönem beklentilerini iş dünyasının liderleriyle paylaştı.

CEO’lar-2021’in-son-zirvesinde-buluştu

Toplantıya dinleyici olarak katılan iş dünyasının önde gelen CEO’ları, 2021’in son buluşmasında, daha dijital bir Türkiye için yapılan ve yapılacaklar listesiyle, iş liderlerinin 2022 yılına ilişkin tahmin ve hedeflerini dinledi.


Fast Company Türkiye kurucusu Rauf Ateş, yılın fiziki ortamda yapılan son zirvesinin açılış konuşmasını yaptı.

 

“Yeni Dönemde Bankacılık” başlıklı paneli yöneten Fast Company Türkiye’nin Yazı İşleri Müdürü Mehtap Demir’in konukları ING Bank Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz (soldaki) ve Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Murat Akşam idi. Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ ise panele online bağlandı ve soruları yanıtladı.

 

Toplantının ilk oturumu olan “Dijital Dönüşüm” başlıklı etkinliğin konuşmacıları (soldan sağa) QNB eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım ve Borusan Otomotiv CEO’su Hakan Tiftik, etkinliğin sponsorlarından Kofana’nın genel müdürü Burak Kurucu’ya, şirketlerinin yeni yıl dijitalleşme hedeflerini anlattı.

 

Kofana Genel Müdürü Burak Kuruca, şirketinin 2021 yılı performansıyla, yeni yıl hedeflerini paylaştı.

 

Amazon Web Services Türkiye Ülke Müdürü Burak Aydın (solda), “Vizyon 2022” başlıklı oturumda, oturumu yöneten sahibinden.com’un CEO’su Burak Ertaş’a, dijital bir Türkiye için bulut teknolojilerine olan ihtiyacı anlattı.

 

Burak Ertaş’ın yönettiği “Vizyon 2022” panelinin konuşmacıları (soldan sağa) Yıldız Holding CEO’su Mehmet Tütüncü, Big Chefs’in kurucusu ve başkanı Gamze Cizreli, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri CEO’su Murat Çağrı Süzer ve AWS Türkiye Ülke Müdürü Burak Aydın oldu. Konuşmacılar, dijitalleşme çalışmalarının ve yeni dönem hedeflerini katılımcı CEO’larla paylaştı…

Yazar: Fast Company Türkiye

©Fast Company Dergisi, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde yayınlanmaktadır. Fast Company’nin isim hakkı ABD’de Mansueto Ventures’a, Türkiye’de Fast Dergi Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, tablo, fotoğraf ve görsellerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

50-Dijital-CMO’yu-global-jüri-seçti

50 Dijital CMO’yu global jüri seçti

gıdanın-kritik-oranı

Gıdanın kritik oranı